TESİSLERİMİZ
TESİSLERİMİZ

iB, OTTOMAN, XENON ve NANOPRO markalı ürünlerimiz Süleyman İshakoğlu İshakol Boya San. A.Ş. GOSB tesislerinde üretilmektedir.

Süleyman İshakoğlu İshakol Boya San. A.Ş. nin 4 Üretim tesisleri Gebze Organize Sanayi Bölgesinde 2012 yılında faaliyete başlamıştır.

Türkiye’nin en gelişmiş sanayi bölgesi olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye’nin en büyük ulusal ve uluslararası firmalarını bünyesinde barındırmaktadır. 15 milyon USD yatırım bütçesi ile kurulan tesiste akıllı bina teknolojileri kullanılmıştır. İş sağlığı ve güvenliği, çevresel değerlerin ve ekolojik dengenin korunması konularında Avrupa Birliği Standartları temel alınan tesis, mevcut düzen ile yıllık 30 ton üretim kapasitesine sahip ve sadece makina takviyesi ile mevcut kapasiteyi % 100 arttıracak şekilde modüler olarak tasarlandı. Arsa içerisinde bulunan rezerve parsel de kullanıma dahil edildiği takdirde üretim kapasitesi yıllık 150 tona kadar çıkabilmektedir.100 yıla yaklaşan üretim tecrübesi, son teknolojiye sahip tesislerle bütünleşerek, üstün performanslı ürünler tüketicilerle buluşmakradır.

SOSYAL MEDYA
AYIN ÜRÜNÜ

XENON
LÜKS SiLiKONLU iPEKSi MAT BOYA